Husky - dobrodružství psí smečky

05.12.2017 ZpětNávrat do časů plných dobrodružství zlatokopecké horečky na Klondike? Ryzí nedotčená příroda zasněžených plání daleko za Polárním kruhem na Lofotech a Vesterálech? Mírumilovně vypadající Husky, pro které je tažení saní přirozenou zábavou?

Zážitek z jízdy na saních tažených psí smečkou vás dostane tak trochu do jiné dimenze. Při tomto zpestření zájezdů do Norska zapomenete na plynoucí čas, vrátíte se k základům splynutí člověka, zvířete a přírody.

Atrakci pořádáme ve spolupráci s lidmi, pro které je život se psí smečkou celoživotní zálibou. Ve své práci jsou profesionály. Dokáží se dokonale přizpůsobit tomu, na jak velké dobrodružství se budete chtít vydat. Můžete si užít klidnou pohodovou jízdu, kdy se pouze povezete a řídit saně bude zkušený masher, ale ti odvážnější si přidají adrenalin také jízdou s větrem o závod, kdy se sami stanou mashery.

1534699405-polarni-zare-2018-015

FASCINUJÍCÍ ZÁŽITEK - POLÁRNÍ ZÁŘE, JÍZDA HUSKY PSÍM SPŘEŽENÍM


Bezplatné storno až do 30 dní před odjezdem na zájezd. Možnost připojištění COVID. Garance vrácení peněz při zrušení zájezdu.
Aurora Borealis nebo-li Polární záře je fascinující fenomén a životní zážitek. Jedinečná světelná show vesmírných sil a mystická nádhera tajemného přírodního jevu. Zájezdy s "lovem" Polární záře pořádáme řadu let, na Polární záři jsme odborníky a naučíme vás, jak získat její skvělé snímky.
Fakultativní aktivity: Husky psím spřežením - jízda divočinou, Velrybí safari - pozorování kosatek na volném moři v Nordfjordu nebo návštěva ledového hotelu a sobí farmy, výprava na sněžných skútrech.


Více informaci

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.