FASCINUJÍCÍ ZÁŽITEK - POLÁRNÍ ZÁŘE, JÍZDA HUSKY PSÍM SPŘEŽENÍM 2020/2021


  • Polární záře - unikátní příležitost fotografovat úžasný přírodní úkaz
  • jízda Husky psím spřeženímVelrybí safari - pozorování kosatek, sněžné skútry
  • "Paříž Severu" - Tromsø, atmosféra polárního města, Artická katedrála
  • ubytování v rezortu na břehu fjordu - ideální místo k pozorování polární záře
  • aktivity: výprava na sněžnicích nebo snow-bike, skandinávská sauna, vířivka
  • pro gurmány nabídka rybích specialit a lokálních specialit
    Průvodcem zájezdu je Martin Pišťák - zkušený odborník a specialista na sledování polární záře, o které přednášel například i ve hvězdárně v Brně.

    CENU ZÁJEZDU LZE HRADIT Z BENEFITNÍCH PROGRAMŮ PRO ZAMĚSTNANCE


Předpokládaný počet klientů
12
Počet dní
5
Termín
02.12. - 06.12.2020
cena (s letenkou)
35 200 Kč
Předpokládaný počet klientů
12
Počet dní
5
Termín
18.01. - 22.01.2021
cena (s letenkou)
35 800 Kč
Nezávazná rezervace

Cena zahrnuje:
- letenky Praha - Oslo - Tromsø, Tromsø - Oslo - Praha včetně příplatku za 20kg zavazadlo
    (pokud byste cestovali jen s 10kg příručním zavazadlem, pak sleva 1.230 Kč)
- ubytování: 2x hotel, dvoulůžkové pokoje 
                    2x apartmánová chata na pobřeží fjordu - dvě samostatné oddělené ložnice a společné toalety, obývací místnost a kuchyňka pro možnost vlastní přípravy jídla
- 4x snídani
- českého průvodce doprovázejícího vás po celou dobu zájezdu
- veškerou dopravu v Norsku - jak z letiště do centra města a zpět, tak i mikrobusem do rezortu a zpět
- zákonné pojištění proti úpadku CK
Cena nezahrnuje:
- poplatek za fakultativní aktivity - Husky psí spřežení a sněžné skútry, Velrybí safari
- za příplatek je možné objednat večeři v stylové hotelové restauraci (350 NOK/osoba) 
- vše co není uvedeno v odstavci cena zahrnuje
Způsob úhrady: 30% z ceny zájezdu do deseti dnů od podpisu Smlouvy o zájezdu, 70 % doplatek tři měsíce před odjezdem na zájezd
Slevy:
- sleva věková: pro děti a juniory do 21 let - 2,5% z ceny zájezdu (bez letenky)
- sleva "NÁŠ DÁREK PRO VÁS": pro klienty oslavující ve stejném roce konání zájezdu 30., 40., 50. nebo 60. narozeniny sleva 2,5% z ceny zájezdu (bez letenky)

2x hotel, dvojlůžkové pokoje
2x apartmánová chata s výhledem na fjord - dvě samostatné dvojlůžkové ložnice, na každé apartmánové chatě je společná obývací místnost, plně vybavená kuchyň pro možnost vlastní přípravy jídla, WC a koupelna
4x snídaně

Hotel v Tromsø se nachází v bezprostřední blízkosti mořského přístavu, k dispozici je i free připojení na WI-FI.
Apartmánový resort je postaven v duchu skandinávské architektury na pobřeží fjordu, chaty jsou ve vzdálenosti do 50 metrů od moře. V resortu je (za poplatek) možnost návštěvy sauny a jakuzzi (vířivky) s výhledem na fjord.
V případě, že cestujete samostatně, garantujeme ubytování klientů po dvojicích tak, aby bylo dodrženo rozdělení zvlášť mužů/žen. Obsazení pokoje pouze jedním klientem je možné za příplatek.


Stravovat se v průběhu zájezdu můžete ve stylové hotelové restauraci a případně kombinovat s přípravou vlastního potravin v kuchyňce vašeho apartmánu. V průběhu pobytu v Tromsø si můžete doplnit zásobu potravin. Průvodce vám také poradí vám s orientací při výběru norských a skandinávských potravin.

Tento zájezd do Norska je zaměřen na pozorování a hlavně fotografování polární záře - jedná se tedy relaxační a sportovně nenáročnou aktivitu. 

K relaxační atmosféře dovolené v Norsku přispějí i další fakultativní aktivity - jízda Husky psím spřežením, dovádění na sněžných skútrech, výlet do polární divočiny na sněžnicích nebo sauna a jakuzzi. Vody teplého Golfského proudu způsobují, že ačkoli se budete pohybovat v oblastech vysoko nad polárním kruhem, panují v místě naší výpravy v tomto období podobné teplotní podmínky jako na horách v ČR.

Pohyb doplníme o krátké vycházky na pobřeží Nordfjordu. Pro ty, kteří by měli zájem přece jenom sportovnější výkony, doporučíme sněžnice nebo i běžky, případně krátký jednodenní trek.

1.den: Přílet do Tromsø. Přivítá nás atmosféra polárního města vysoko za Polárním kruhem. Města, které je pro svou krásu nazývané "Paříží Severu", města, které se může pochlubit několika nejsevernějšími "NEJ ..." - nejsevernější katedrála, nejsevernější univerzita, nejsevernější pivovar, atd. Procházka večerním Tromsø.
2.den: Pro nadšence kosatek a keporkaků se v rámci fakultativní aktivity vydáme na Velrybí safari - plavba do Nordfjordu probíhá na pohodlném a zatepleném katamaránu. S cestovateli, které poznání života mořských savců neláká, zahájíme výpravu na severu Norska prohlídkou Tromsø - procházka po nábřeží, návštěva Arktické katedrály, výjimečné Akvárium Polaria a krmení tuleňů (vědecké pracoviště Univerzity Troms, případně výlet lanovkou na vrchol Fjellheisen. Odpoledne se přemístíme za hlavním bodem programu - pozorování polární záře. Dramatickými reliéfy břehů Atlantiku a Nordfjordu se vydáme na jih, cestu nám možná zkříží typický představitel zdejší fauny - stádo severských sobů. Čeká nás večerní relaxace v typické severské sauně a venkovní vířivce, pochopitelně ideální příležitost k focení Polární záře. Ukážeme vám, jak si pořídit skvělé snímky Polární záře, které se stanou ozdobou vaší fotografické sbírky. Tuto oblast jsme k našemu pozorování fascinujícího světelného divadla, jehož dramaturgy jsou síly vpravdě kosmické, nevybrali náhodou. Na své si přijdou jak amatérští, tak i profesionální fotografové.
3.den: Fakultativní aktivity - Husky psí spřežení - vyjížďka do polární pustiny nebo další možná dobrodružství: dovádění na sněžných skútrech nebo procházka na sněžnicích či vyjížďka na snow-bike nebo jen pěší procházka v okolí rezortu.
Uspořádáme také chytání ryb - zábavný (funny) rybolov přímo ze břehu fjordu - nadchne nejen muže, ale i ženy. A pokud se nám podaří něco ulovit, tak budeme mít postaráno i o skvělou večeři.
Večer opět sledování polární záře, sauna, relax a pohoda.
4.den: Dopoledne budeme pokračovat v aktivitách, které nabízí rezort a jeho okolí. V podvečerních hodinách se vrátíme do Tromsø, návštěva restaurace, baru nebo tradiční norské pivovarské restaurace, kam chodil i sám Roald Amundsen.
5.den: Odjezd na letiště a návrat do ČR. Zájemcům zajistíme prodloužení programu o další den nebo dny strávené v hlavním městě Norska.

Partneři

Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.