Aktuálně o Coronaviru

19.03.2020 Zpět 

Stejně jako ostatní čelíme mimořádné, nelehké a bezprecedentní situaci. Naší základní hodnotou je seriózní, otevřené a férové partnerství s našimi klienty. Proto bych vás chtěl informovat o aktuálních krocích:

Relativně překotný vývoj situace kolem Coronaviru pečlivě vyhodnocujeme. Jsme téměř v denním kontaktu s Asociací českých cestovních kanceláří a s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR (které je kompetentním orgánem pro cestovní ruch).
Situace v Norsku je obdobná situaci v ČR – s testováním svých občanů začali dříve a ve větším měřítku, k dnešnímu dni (19.3.2020) evidují cca 1.500 osob nakažených Coronavirem. 

Predikce vývoje na letní měsíce není zatím možná, ale pevně věříme, že se epidemiologická situace bude postupně vracet do normálu. Chceme být připraveni, a jakmile to podmínky umožní, opět vás přivítat na cestách a výpravách za poznáním Skandinávie. 

V případě jakýchkoli změn vás budeme neprodleně informovat. Na vaše dotazy vám rádi odpovíme prostřednictvím emailu nebo na tel.: 602 296 287.

Přejme si společně co nejhladší překonání „doby koronavirové“, přeji vám i vašim blízkým, příbuzným a přátelům hodně energie, optimismu, trpělivosti a hlavně zdraví. 

Martin Pišťák

1578469399-bergen20-06

POPRVÉ DO NORSKA: BERGEN, PREIKESTOLEN, FJORDY A VODOPÁDY


Láká vás úchvatný výhled z ikony Norska - skalní útes Preikestolen? Letecky do Norska s malou skupinou klientů. 
Nejlákavější místa Skandinávie - úžasné fjordy, jedinečné scenérie norské přírody, impozantní vodopády, panoramata ledovce Folgefonna. Poznáte nejzajímavější atrakce královského města Bergen - čtvrť Bryggen (UNESCO), proslulý rybí trh. Plavba lodí k ostrůvkům Oslofjordu.


Více informaci

1511554950-trolltunga-viamarpi005-large

OKRUŽNÍ ZÁJEZD NORSKEM S VÝSTUPEM NA TROLLTUNGU - TROLÍ JAZYK


Okružní poznávací zájezd pro ty, kteří míří do Norska a Skandinávie a chtějí si v malé skupince užít maximum turistických atrakcí. Kromě unikátních skvostů severské přírody si dopřát i sportovnější pohyb.
Vyvrcholením zájezdu je výstup na jednu z nejúžasnějších dominant Norska - skalní převis Trolí jazyk (Trolltunga).
Podlehnete energii bouřících vodopádů nebo magické atmosféře strmých norských fjordů a výhledům na ledovce?
Přijímáme nezávazné rezervace na rok 2021.


Více informaci

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.