EUROVÍKEND OSLO - JO NESBØ, VE STOPÁCH HARRYHO HOLEA

EUROVÍKEND OSLO - JO NESBØ, VE STOPÁCH HARRYHO HOLEA


Pohodový zájezd do Norska na prodloužený víkend - Oslo. Navštívíte mnoho turisticky atraktivních zajímavostí hlavního města Norska. Muzea, parky, galerie, přístav, Královský palác i kavárničky a restaurace s místními specialitami. Český průvodce Vám ukáže skrytá zákoutí jako restauraci u Schrøderů - oblíbené místo Harry Holeho, dům v Sofiině ulici 5 nebo místo v 21. patře hotelu Radisson SAS a další jeviště světoznámých detektivek.

RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM NA MÍRU PRO VÁMI VYBRANÝ KONKRÉTNÍ TERMÍN.


FINSKO: ZIMNÍ POHÁDKA V LAPONSKU, SNĚŽNÉ SKÚTRY A HUSKY

FINSKO: ZIMNÍ POHÁDKA V LAPONSKU, SNĚŽNÉ SKÚTRY A HUSKY


Výjimečný zájezd pro nadšence pravé zimní atmosféry - úžasné panenské přírody. Dostanete se  do finské části Laponska, přibližně 300 km severně od polárního kruhu. Okouzlující oblast národních parků, zasněžených lesů a zamrzlých jezer vám poskytne nezapomenutelné zážitky v jedné z posledních divočin v Evropě. Užijete si jízdu na sněžných skútrech, dobrodružství při putování se psy Husky a navštívíte sobí farmu. S velkou pravděpodobností se vám zjeví fenomén polárních oblastí - Polární záře. Určitě nafotíte unikátní snímky, trvalou připomínku vašich  zážitků a kterými se pochlubíte svým přátelům.

PROGRAM INDIVIDUÁLNÍHO ZÁJEZDU JE SESTAVEN NA 5 DNÍ. 
VYBERTE SI TERMÍN KDYKOLI DLE VAŠEHO PŘÁNÍ: 1.12.2021 až 31.3.2022


BĚŽECKÝ RÁJ V OBLASTI LILLEHAMMER A NORDSETER FJELLPARK - ZIMA 2021/2022

BĚŽECKÝ RÁJ V OBLASTI LILLEHAMMER A NORDSETER FJELLPARK - ZIMA 2021/2022


Norsko je kolébkou běžeckého lyžování a pro běžkaře zemí zaslíbenou. Oblast Nordseter, olympijský Lillehammer, ale i hřeben v kraji Peer Gynta a středisko Skeikampen patří mezi nejpopulárnější oblasti norského běžeckého světa a dovolené v Norsku. Pro zpestření lze kombinovat i se sjezdovým lyžováním. Nejlepší evropská lokalita nabízí téměř 600 km běžeckých tras, stačí si vybrat podle aktuální nálady, kondice a přání. Zajistíme vám i další zážitkové zimní aktivity - jízda Husky spřežením nebo sněžné skútry. Výhodou je záruka dokonalých sněhových podmínek vhodných pro úplné začátečníky i velmi zkušené a náročné lyžaře.

PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY NA ZIMU 2021/2022


EUROVÍKEND BERGEN - RELAXACE MEZI FJORDY A VODOPÁDY

EUROVÍKEND BERGEN - RELAXACE MEZI FJORDY A VODOPÁDY


Tento zájezd do Norska je určen těm, kteří si chtějí dát individuální cestu do Norska jen jako krátkou ochutnávku a inspiraci jedinečnými přírodními lákadly. Svou rozlohou je Norsko 5x větší než Česká republika a tak je jasné, že během prodlouženého víkendu je možné poznat jen střípek z jeho krás. Přesto se nám podařilo skloubit pohodu, relax a atraktivní výběr - vodopády, fjordy, bývalé královské město, unikátní přístavní čtvrť na seznamu UNESCO, pověstný rybí trh, ...

RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM NA MÍRU PRO VÁMI VYBRANÝ KONKRÉTNÍ TERMÍN.


ALBÁNIE - JADRAN A JÓNSKÉ MOŘE, HORY A NÁRODNÍ PARKY

ALBÁNIE - JADRAN A JÓNSKÉ MOŘE, HORY A NÁRODNÍ PARKY


Bezplatné storno až do 30 dní před odjezdem. Možnost připojištění COVID.
Garance vrácení peněz při zrušení zájezdu.

Pojeďte v malé skupince cestovatelů do země dvou moří, úžasných hor, kaňonů a jezer, skvělého jídla a nejlepšího koňaku. Jestli máte někde načerpat energii, tak Albánie je tou pravou příležitostí. Spojení historie řeckých a římských památek s unikátní přírodou, národními parky a mořskými plážemi.


« Předchozí 1 2 Další »

Partneři

Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko    GDPR, ochrana osobních údajů

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2021 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.