LOFOTY & VESTERÁLY - KLENOTY ZA POLÁRNÍM KRUHEM


Lofoty a Vesterály jsou považovány za nejkrásnější ostrovy na severní polokouli. Přestože se souostroví zelené a unikátní přírody nachází severně od polárního kruhu, stoupají v letních měsících díky Golfskému proudu teploty i k 23°C.
V tomto období je hlavním lákadlem fenomén Půlnočního Slunce.
K nezapomenutelným zážitkům určitě patří plavba legendární Hurtigruten do mořského kaňonu Trollfjord, dobrodružství Velrybího safari, atmosféra Vikingů, jedinečných písečných pláží i kouzelných rybářských vesniček zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO.


Max. počet klientů
10
Počet dní
8
Termín
28.06. - 05.07.2019
Max. počet klientů
10
Počet dní
8
Termín
04.07. - 11.07.2019
Max. počet klientů
6
Počet dní
8
Termín
15.08. - 22.08.2019

OKRUŽNÍ ZÁJEZD NORSKEM S VÝSTUPEM NA TROLLTUNGU - TROLÍ JAZYK


Okružní poznávací zájezd Norskem pro ty, kteří jsou v Norsku a ve Skandinávii možná poprvé a chtějí si užít maximum norských turistických lákadel. Zároveň cestovat do Norska za unikátními skvosty severské přírody a dopřát si i sportovnější pohyb v rámci turistiky. Vyvrcholením zájezdu je pak výstup na jednu z ikon Norska - skalní převis Trolí jazyk (Trolltunga). Necháte na sebe působit energii bouřících vodopádů nebo se budete kochat magickou atmosférou strmých norských fjordů zařezávajících se hluboko do pevniny.
V poznávacím zájezdu nemůže chybět návštěva hlavního města Oslo - a věřte, že má co ukázat.


Max. počet klientů
10
Počet dní
8
Termín
21.06. - 28.06.2019

NORSKEM K FJORDŮM PO STEZKÁCH TROLLŮ


Znáte pověsti vyprávějící o norských Trolech - tvorech žijících v zákoutích člověkem nedotčené norské přírody? Vydáme se v jejich stopách po úchvatné Trolí stezce. Dostaneme se jak do národních parků, tak i k ohromujícím vodopádům, a peřejím průzračných řek. Zavítáme do olympijského Lillehammeru. A jaké by to bylo cestování do Norska bez hlubokých fjordů, z nichž některé figurují na seznamu přírodních památek UNESCO. Zájezd nadchne milovníky ryzí skandinávské přírody, s jakou se již v jiných částech Evropy nesetkáte. Zpestřením jsou fakultativní aktivity - rafting nebo zábavný rybolov.


Max. počet klientů
6
Počet dní
8
Termín
04.07. - 11.07.2019
Max. počet klientů
6
Počet dní
8
Termín
30.08. - 06.09.2019

NEJVĚTŠÍ ATRAKCE NORSKA: ÚŽASNÉ FJORDY, TROLÍ STEZKA, ATLANTSKÁ CESTA


Poznávací zájezd do Norska připravený pro nadšence a obdivovatele nejkrásnějších atrakcí, které nabízí oblast norských národních parků. Čekají vás skvosty norské přírody - bouřlivé a energizující vodopády, průzračně čistá horská jezera, typické norské fjordy i ten nejobdivovanější - Geiranger, pohodové výlety i kouzlo skandinávské metropole Oslo. Perlou zájezdu je romantické putování pobřežím Atlantického oceánu, bonusovkou úchvatné výhledy z Trolí stezky.


Max. počet klientů
10
Počet dní
9
Termín
07.08. - 15.08.2019

PREIKESTOLEN A NEJLÁKAVĚJŠÍ MAGNETY ÚŽASNÉ NORSKÉ PŘÍRODY


Láká vás uchvatný výhled z ikony Norska - skalního útesu Preikestolen?
Dech beroucí pohled na hladinu Lysefjordu z ptačí perspektivy? 
Zájezd, kdy během jediné cesty do Norska zažijete nejtypičtější lákadla, které tato úžasná skandinávská země nabízí.
Uvidíte proslulé a strmé fjordy, načerpáte inspiraci a energii z divokých vodopádů a scenérií jedinečné přírody národních parků, uchvátí vás panoramata masívu ledovce Folgefonna.
Poznáte nejzajímavější turistické atrakce hlavního města Oslo - Královský palác, park Vigeland, lodí po ostrovech v Oslofjordu.


Max. počet klientů
7
Počet dní
8
Termín
09.08. - 16.08.2019

BĚŽECKÝ RÁJ V OBLASTI LILLEHAMMER A NORDSETER FJELLPARK


Norsko je kolébkou běžeckého lyžování a pro běžkaře zemí zaslíbenou. Oblast Nordseter, olympijský Lillehammer, ale i hřeben v kraji Peer Gynta a středisko Skeikampen patří mezi nejpopulárnější oblasti norského běžeckého světa a dovolené v Norsku. Pro zpestření lze kombinovat i se sjezdovým lyžováním. Nejlepší evropská lokalita nabízí téměř 600 km běžeckých tras, stačí si vybrat podle aktuální nálady, kondice a přání. Zajistíme vám i další zážitkové zimní aktivity - jízda Husky spřežením nebo sněžné skútry. Výhodou je záruka dokonalých sněhových podmínek vhodných pro úplné začátečníky i velmi zkušené a náročné lyžaře.


Max. počet klientů
8
Počet dní
7
Termín
15.03. - 21.03.2019
Max. počet klientů
8
Počet dní
7
Termín
22.03. - 28.03.2019

BERGEN - FJORDY - NÁRODNÍ PARKY - VODOPÁDY - OSLO


Program tohoto poznávacího zájezdu do Norska udělá radost těm, kteří si chtějí užít ty nejatraktivnější oblasti norských fjordů a národních parků. A kromě kochání se přírodními krásami přivítají i trochu aktivního pohybu. Zavítáme do bývalého královského sídla Bergen a na jeho vyhlášený rybí trh. Čekají vás skutečné skvosty norské přírody, vodopády obklopené přístavní městečko Flåm, průzračně čistá horská jezera, úchvatné pohledy ze skalních vyhlídek na fjordy a ledovci vytvarované dramatické reliéfy hor.

PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ REZERVACE NA ROK 2019.


FASCINUJÍCÍ ZÁŽITEK - POLÁRNÍ ZÁŘE, JÍZDA HUSKY PSÍM SPŘEŽENÍM


Aurora Borealis nebo-li Polární záře je fascinující fenomén, velké dobrodružství a životní zážitek. Jedinečná světelná show vesmírných sil a mystická nádhera tajemného přírodního jevu. Zájezdy s "lovem" polární záře pořádáme už řadu let. Na Polární záři jsme odborníky. Naučíme vás jak fotit Polární záři a získat skvělé snímky. Mimořádným zážitkem zájezdu jsou fakultativní aktivity: jízda divočinou Husky psím spřeženímVelrybí safari - pozorování největších mořských predátorů - kosatek na volném moři v Nordfjordu. Pohodu a relax si užijete v severské sauně a venkovní vířivce nebo třeba při zábavném (funny) rybolovu.
PŘIJÍMÁME TAKÉ NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY NA TERMÍNY LEDEN / ÚNOR 2020.


Max. počet klientů
12
Počet dní
5
Termín
25.11. - 29.11.2019
« Předchozí 1 2 Další »

Partneři

Norwegian Embassy
Severské listy
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.