FASCINUJÍCÍ ZÁŽITEK - POLÁRNÍ ZÁŘE, JÍZDA HUSKY PSÍM SPŘEŽENÍM


Aurora Borealis nebo-li Polární záře je fascinující fenomén, velké dobrodružství a životní zážitek. Jedinečná světelná show vesmírných sil a mystická nádhera tajemného přírodního jevu.
Naučíme vás, jak fotit Polární záři a jak si pořídit skvělé snímky.
Mimořádným zážitkem zájezdu jsou fakultativní aktivity: jízda divočinou Husky psím spřeženímVelrybí safari - pozorování největších mořských predátorů - kosatek na volném moři v Nordfjordu.
Individuálně zajistíme i prodloužení zájezdu o návštěvu hlavního města Norska - Oslo.

VYPSÁNY NOVÉ TERMÍNY 2018/2019.


Max. počet klientů
12
Počet dní
5
Termín
07.12. - 11.12.2018
Max. počet klientů
12
Počet dní
5
Termín
28.01. - 01.02.2019
Max. počet klientů
12
Počet dní
5
Termín
01.02. - 05.02.2019

NORSKO PRO AKTIVNÍ CESTOVATELE


Program poznávacího zájezdu do Norska jsme připravili pro ty, kteří chtějí cestovat a preferují pohodu a relax před nějakými náročnými sportovními výkony. Přivítají ho nadšenci unikátní norské přírody, kteří chtějí poznat ty nejatraktivnější oblasti norských národních parků, divokých řek, úžasných vodopádů a fjordů hluboko zařízlých do pevniny. Kromě kochání se přírodními krásami přivítají i přiměřenou dávku aktivního pohybu. Určitě vás zaujme i atmosféra hlavního města Oslo a jeho světoznámé turistické atrakce.


Max. počet klientů
7
Počet dní
9
Termín
01.09. - 09.09.2018

OKRUŽNÍ ZÁJEZD NORSKEM S VÝSTUPEM NA TROLLTUNGU - TROLÍ JAZYK


Okružní poznávací zájezd Norskem pro ty, kteří jsou v Norsku možná poprvé a chtějí si užít maximum norských turistických lákadel. Zároveň poznat unikátní skvosty norské přírody a dopřát si i pohyb v rámci lehké turistiky. Vyvrcholením zájezdu je pak výstup na jednu z ikon Norska - skalní převis Trolí jazyk (Trolltunga). Necháte na sebe působit energii bouřících vodopádů nebo se budete kochat magickou atmosférou hlubokých norských fjordů. V poznávacím zájezdu nemůže chybět návštěva hlavního města Oslo - a věřte, že má co ukázat.


Max. počet klientů
6
Počet dní
9
Termín
01.09. - 09.09.2018

PREIKESTOLEN A NEJLÁKAVĚJŠÍ MAGNETY NORSKÉ PŘÍRODY


Láká vás uchvatný výhled z ikony Norska - skalního útesu Preikestolen?
Dech beroucí pohled na hladinu Lysefjordu z ptačí perspektivy? 
Zájezd, kdy během jediné cesty do Norska zažijete nejtypičtější lákadla, které tato úžasná skandinávská země nabízí.
Uvidíte proslulé a strmé fjordy, načerpáte inspiraci z divokých vodopádů a scenérií jedinečné přírody národních parků, uchvátí vás panoramata masívu ledovce Folgefonna.
Navíc poznáte atmosféru břehů a pláží Atlantického oceánu a nejzajímavější turistické atrakce hlavního města Oslo.

PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ REZERVACE ZÁJEZDŮ NA LETNÍ SEZÓNU 2019.


LOFOTY & VESTERÁLY - KLENOTY ZA POLÁRNÍM KRUHEM


Lofoty a Vesterály jsou považovány za nejkrásnější ostrovy na severní polokouli. Přestože se souostroví nachází severně od polárního kruhu, stoupají v letních měsících díky Golfskému proudu teploty i k 23°C.
V tomto období je hlavním lákadlem fenomén Půlnočního Slunce.
K nezapomenutelným zážitkům určitě patří plavba legendární Hurtigruten do mořského kaňonu Trollfjord, dobrodružství Velrybího safari, atmosféra Vikingů, jedinečných písečných pláží i kouzelných rybářských vesniček zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO.

PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ REZERVACE ZÁJEZDŮ NA LETNÍ SEZÓNU 2019.


NEJVĚTŠÍ ATRAKCE NORSKA: ÚŽASNÉ FJORDY, TROLÍ STEZKA, ATLANTSKÁ CESTA


Poznávací zájezd do Norska připravený pro nadšence a obdivovatele nejkrásnějších atrakcí, které nabízí oblast norských národních parků. Čekají vás skvosty norské přírody - bouřlivé a energizující vodopády, průzračně čistá horská jezera, typické norské fjordy i ten nejobdivovanější - Geiranger, pohodové výlety i kouzlo skandinávské metropole Oslo. Perlou zájezdu je romantické putování pobřežím Atlantického oceánu, bonusovkou úchvatné výhledy z Trolí stezky.
VŠECHNY LETOŠNÍ TERMÍNY TOHOTO ZÁJEZDU JSOU JIŽ VYPRODÁNY.
PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ REZERVACE NA ROK 2019.


BERGEN - FJORDY - NÁRODNÍ PARKY - VODOPÁDY - OSLO


Program tohoto poznávacího zájezdu do Norska udělá radost těm, kteří si chtějí užít ty nejatraktivnější oblasti norských fjordů a národních parků. A kromě kochání se přírodními krásami přivítají i trochu aktivního pohybu. Zavítáme do bývalého královského sídla Bergen a na jeho vyhlášený rybí trh. Čekají vás skutečné skvosty norské přírody, vodopády obklopené přístavní městečko Flåm, průzračně čistá horská jezera, úchvatné pohledy ze skalních vyhlídek na fjordy a ledovci vytvarované dramatické reliéfy hor.
VŠECHNY LETOŠNÍ TERMÍNY TOHOTO ZÁJEZDU JSOU JIŽ VYPRODÁNY.
PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ REZERVACE NA ROK 2019.


NORSKEM K FJORDŮM PO STEZKÁCH TROLLŮ


Znáte pověsti vyprávějící o norských Trolech - tvorech žijících v zákoutích člověkem nedotčené norské přírody? Vydáme se v jejich stopách po úchvatné Trolí stezce. Dostaneme se jak do národních parků, tak k ohromujícím vodopádům, a peřejím průzračných řek. Zavítáme do olympijského Lillehammeru. A jaké by to bylo Norsko bez hlubokých fjordů, z nichž některé figurují na seznamu přírodních památek UNESCO. Zájezd nadchne milovníky ryzí přírody, s jakou se již v jiných částech Evropy nesetkáte. Zpestřením jsou fakultativní aktivity - rafting nebo zábavný rybolov.
VŠECHNY LETOŠNÍ TERMÍNY TOHOTO ZÁJEZDU JSOU JIŽ VYPRODÁNY.
PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ REZERVACE NA ROK 2019.


« Předchozí 1 2 Další »

Partneři

Norwegian Embassy
Severské listy
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.