BĚŽECKÝ RÁJ V OBLASTI LILLEHAMMER A NORDSETER FJELLPARK - ZIMA 2020


  • Eldorádo běžeckého lyžování v malebných scenériích norské přírody
  • 100% záruka dokonalých sněhových podmínek - v kvalitě i množství
  • pravidelně upravované běžecké stopy i lyžování volným terénem
  • vyhledávané lyžařské oblasti - Nordseter Fjellpark a Lillehammer
  • zážitky z jízdy Husky spřežením nebo na sněžném skútru
  • téměř 600 km běžeckých tras podle vaší aktuální kondice, nálady a přání
  • vhodné pro úplné začátečníky i pro velmi zkušené lyžaře
    PŘIJÍMÁME NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY NA ROK Cena zahrnuje:
- letenky Praha Oslo, Oslo - Praha
- ubytování ve dvoulůžkových pokojích v plně vybavených chatách se saunou se třemi ložnicemi, vč. poplatku za závěrečný úklid a za povlečení
- zkušeného českého průvodce po celou dobu zájezdu
- transfer z letiště v Oslo do Lillehammeru a zpět
- transfer z Lillehammeru do horského střediska a zpět
- zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje:
- fakultativní aktivity např. poplatek za Husky psí spřežení, poplatek za bobovou dráhu nebo jízdu na sněžných skútrech
 

Způsob úhrady: 30% z ceny zájezdu do deseti dnů od podpisu Smlouvy o zájezdu, 70 % doplatek tři měsíce před odjezdem na zájezd

Slevy:
- sleva věková: pro děti a juniory do 21 let a pro klienty starší 65 let sleva 2,5% z ceny zájezdu
- sleva "DÁREK": pro klienty oslavující ve stejném roce konání zájezdu 30., 40., 50. nebo 60. narozeniny sleva 2,5% z ceny zájezdu

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v plně vybavených stylových skandinávských chatách se třemi ložnicemi, obývací místností, vybavenou kuchyňkou pro možnost vlastní přípravy jídla. Součástí chaty je také sauna.

V případě, že cestujete singl, garantujeme ubytování klientů po dvojicích tak, aby bylo dodrženo rozdělení zvlášť mužů/žen.
Samostatné ubytování (obsazení pokoje pouze jedním klientem) je možné za příplatek.

Stravovat se můžete buď v restauracích nebo kombinovat s přípravou vlastních potravin v kuchyňce.
V místních obchodech můžete kdykoli doplnit zásoby. Průvodce vám poradí s orientací při výběru norských a skandinávských potravin.
V průběhu dne určitě přivítáte i občerstvení - doplnění tekutin, kafe a typické norské wafle se šlehačkou nebo jiné norské speciality.

Lyžařský sportovní zájezd, každému však doporučíme náročnost a délku tratí dle jeho vlastní fyzičky a hlavně dle osobní motivace a představ.
Cílem je především relax, užívání pohody a krás norských zasněžených scenérií, ale pro nadšené sportovce i hodnotné výkony.
Díky velice dobře udržovaným lyžařským stopám a možnosti vybrat si i trať s nenáročným profilem je tento zájezd vhodný i pro úplné běžkařské začátečníky. Běžky si můžete vzít s sebou z ČR nebo si vypůjčit v místních půjčovnách.
Je jen na vás, zda se budete více kochat nebo raději lámat olympijské sportovní rekordy.

Kvalitního sněhu je v Norsku v zimním období skutečně dostatek (čímž se v posledních letech ne vždy mohou pochlubit ani alpská střediska). U tohoto zájezdu do Norska si určitě vyberete z nepřeberného množství skvěle upravovaných tratí různých obtížností a náročností.

Celá oblast je pravděpodobně nejlepší evropskou destinací nabízející všechny typy terénu, od kombinace lesů, mírně zvlněného profilu hor až po dlouhé pláně nebo zamrzlá horská jezera. Svou vlastní ideální trasu si zde vyberou úplní začátečníci v bílé stopě, rekreační běžkaři, ale také vyznavači náročných sportovních výkonů.

Lákavým je také svezení se po trati jednoho z nejslavnějších dálkových běžeckých závodů - Birkebeinerrennet (Birkebeinerloppet).
Užívat si však můžete nejen lyžování !!! Olympijské muzeum v Lillehammeru, psí spřežení (Husky), sáňkování, bobové dráhy, procházky na sněžnicích a řadu dalších zimních aktivit, které nabízí neobvyklá dobrodružství.
V lyžařském středisku je možnost půjčení běžek, sněžnic, kol (fat bike) i sjezdových lyží.

Partneři

Norwegian Embassy
Objev Finsko a Laponsko
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.