EXKLUZIVNÍ ZÁJEZD - NEJKRÁSNĚJŠÍ ATRAKCE NORSKA


Exkluzivní poznávací zájezd do Norska je připraven pro ty, kteří si chtějí užít nevšední zážitky zarámované fantastickou přírodou, skvostnými fjordy a bouřícími vodopády. Podíváme se jak na pobřeží a ostrovy Atlantického oceánu, tak do vnitrozemí k národním parkům, ledovcovým jezerům a peřejnatým kaskádám divokých řek. Podlehneme relaxující atmosféře secesní perly Norska - přístavu Ålesund a zamíříme i k turistickým atrakcím hlavního města Oslo. No a co by to bylo za výpravu do Norska bez výhledů z Trolí stezky?
Zájezd je výjimečný programem a také nadstandardním ubytováním.


Max. počet klientů
6
Počet dní
9
Termín
24.07. - 01.08.2019
Max. počet klientů
6
Počet dní
9
Termín
15.08. - 23.08.2019

LETNÍ KOUZLO SEVERSKÉ PŘÍRODY - NORSKO, FINSKO, LAPONSKO


Skvosty nedotčené přírody, laponská tundra hrající všemi barvami v období místními zvané "ruska". Zájezd do Norska, Finska a ke švédské hranici je unikátní příležitostí pro milovníky severské exotiky. Dostanete se k fjordům severního Atlantiku, dotknete se kultury Sámů - lovců sobů, užijete si atmosféru "Brány do Arktidy". Projedete se luxusní lodí Hurtigruten mezi ostrovy a fjordy severního Atlantiku. Poznáte život na husky farmě. Ač daleko za Polárním kruhem, díky Golfskému proudu zde v létě panuje polární den a teploty jsou příjemné.


Max. počet klientů
7
Počet dní
8
Termín
16.07. - 23.07.2019

FINSKO: VOLÁNÍ DIVOČINY - MEDVĚDI, TAJGA


Výjimečný zájezd pro nadšence ryzí, nedotčené a panenské přírody. Nemusíte do Kanady nebo na Klondike - finská část Laponska a její národní park vám poskytne nezapomenutelné, úchvatné zážitky. Dobrodružství na bobří řece, při putování se psy Husky nebo stopování a pozorování medvědů. Určitě se vám podaří nafotit i unikátní snímky., které se stanou ozdobou vašich archívů a kterými ohromíte své přátele.

PROGRAM ZÁJEZDU JE SESTAVEN NA 7 DNÍ. 
NA PŘÁNÍ PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN TOHOTO ZÁJEZDU: červen až srpen 2019


FINSKO: RYBAŘENÍ A RELAX V ZEMI TISÍCŮ JEZER


Luxusní rybolov pro nadšence v ryzí, nedotčené a panenské přírodě. Finsko - země tisíců jezer - vám nabídne možnost rybolovu v jezerech, klidných i peřejnatých řekách. Pokaždé jiné dobrodružství. Vše zarámované pohybem v přírodní rezervaci plné sobů a možná uvidíte i medvědy nebo rosomáky. Určitě se vám podaří nafotit i fantastické fotografie a videa
.
PROGRAM ZÁJEZDU JE SESTAVEN NA 5 DNÍ. 
NA PŘÁNÍ PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN TOHOTO ZÁJEZDU: červen až srpen 2019


Partneři

Norwegian Embassy
Severské listy
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.