REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

1517820731-1517814801-IMG-3693

Rodina Kořínkova

Vidět polární záři byl sen celé naší rodiny, a díky ViaMarpi se nám tenhle sen splnil! Cestovka má Norsko skvěle pojaté, ví, kam a v jakou dobu vyrazit. Děkujeme za parádní akci a držíme palce do dalších cest!


1517820502-1517763025-WP-20180123-12-21-09-Pro

LIBOR A ZUZKA Brno

Deset dnů po návratu ze zájezdu za polární září, bychom rádi poděkovali Martinovi Pišťákovi. Borcovi, který nás - 11 lidiček měl pod palcem.


1517640868-DSC00859

Stáňa s rodinou

Zájezd se nám všem moc líbil, splnil i předčil naše očekávání :-). Věřím, že se do Norska zase podíváme. Děkujeme za příjemnou a přínosnou společnost.


1517241011-Duckovi

Eva a Milan Duckovi

Po mnoha dovolených v různých jižních krajinách a destinacích, byla toto pro mne s manželkou naše první cesta na sever - za polární kruh. Čistě náhodně jsme na internetu našli CK ViaMarpi a vybrali si polární záři a velryby. Majitel CK a náš průvodce Martin Pišťák od samého začátku zájezdu vytvořil z nesourodé skupiny lidí z celých Čech a Slovenska - partu kamarádů, se kterými jsme zažili spoustu legrace. Po celou dobu pobytu (na rozdíl od mnoha jiných CK u kterých uvidíte delegáta-tku na začátku a pak až na konci) byl Martin prakticky nepřetržitě s náma. Pomáhal nám, tlumočil a hlavně obohacoval naše poznávání Norska o svoje skutečně velice rozsáhlé zkušenosti a znalosti, které o této krajině má… Norsko - výlet za velrybami, sledování a fotografování polární záře, ježdění psím spřežením v přírodě i město Tromso v nás zanechalo nezapomenutelný dojem a zážitek. I když jsme byli nejstarší účastníci zájezdu, vhodně zvolený program nás nijak nevyčerpával a můžeme tento zájezd doporučit i těm dříve narozeným. Rádi bychom v budoucnu Norsko ještě navštívili …a zcela jistě to bude s ViaMarpi!


1513510363-IMG-4743

Přemek, Vendula a Jenda Procházkovi

Krásné a pro nás nezapomenutelné zážitky z Norska, navždy nám v paměti zůstanou vzpomínky na neskutečně čisté lesy, nepřeberné množství vodopádů, jezer, nádherných hor ---prostě kouzelná příroda, k tomu trochu adrenalinu při raftingu na řece Sjoa, výstupu na Galdhopiggen, trek na Trolí jeskyni, zábava s rodinou kamaráda při pokusu o rybaření na Atlantské cestě a k tomu příjemná atmosféra a velká ochota v podání naší řidičky i průvodkyně a organizátorky Lubky a k tomu plno dalších zážitků, které nás vedou ke konstatování, že to byla skvělá dovolená a do Norska se ještě určitě vrátíme.


1513510322-DSC-0280

Iva a Milan Radilovi

Děkujeme za nezapomenutelný zájezd za krásami Norska. Velmi jsme ocenili kamarádský přistup a vedení zájezdu průvodcem, který se nám po celou dobu zájezdu plně věnovali. Zájezd byl nabitý poznáním mnoha přírodních krás, nevšedních zážitků a vyčerpávajících informací o Norsku. Přejeme hodně tak spokojených klientů,jako jsme byli my.


1513510305-DSC-0348

Mirka a Radek

Musím se přiznat, že se stydím psát referenci až po dvou měsících od návratu, po tak pěkné dovolené poznávání Norska. Třeba se to bude hodit někomu, kdo ještě s výběrem dovolené v Norsku váhá. Dovolenou jsem měla vysněnou celkem dlouho, ale než se sny uskuteční, tak se musí i počkat. Ráda bych ale napsala něco, co mi nepřipadlo jako úplně běžné. Vždycky jsme jeli s cestovkami na doporučení někoho známého, ale Norsko letecky, v malé skupině zájezdu i s turistikou jsem našla u cestovky ViaMarpi na internetu. Poslala jsem poptávku. Zavolal mi tehdy ještě pan Pišťák (Martin), zeptal se mne na představu, domluvili jsme se na poznávacím zájezdu s turistikou. Zaplatili jsme a těšili se s manželem na odlet. Jen jsem si říkala, jestli to všechno vyjde, protože mi to připadalo neuvěřitelné, že by něco mohlo fungovat, tak jak bylo napsané a řečené při domluvě zájezdu. Šťastně jsme odletěli, s Martinem a všemi účastníky zájezdu jsme se sešli na letišti v Oslu a od té chvíle to byla všechno dovolená s velkým D. Martin si nás naložil do auta a staral se jak o vlastní. Vše vysvětlil, ukázal co jen bylo možné, popral se i s tím, že polovina účastníků trochu zapomněla na výstroj, že se jedná o turistický zájezd. Přizpůsobil program oběma skupinám, procestovali a prochodili jsme co jen bylo možné včetně Martinových bonusů - Hardangerviddu, cestu pod vodopád, přejezd lodí. Nachodili jsme s manželem, Danou, Bohoušem skoro 100 km. Každý mohl jít podle svých sil, chuti, počasí. Takže závěrem, bylo to fajn. A moc rádi, pokud to někdy půjde a pojedeme do Norska, tak my pojedeme určitě s Pišťákovými. Děkujeme celé partě za hezkou dovolenou.


1513510928-rybaII

Pavla Hromádková

Chtěli jsme moc poděkovat za super dovolenou, moc krásně jste nám to naplánovali, nádherná místa i harmonogram. Užili jsme si všechno, co jsme chtěli- rafting, kolo, rybaření a nádherné výlety. Takže moc děkujeme a určitě vás budeme doporučovat.


1513510271-P8170111

Hanka a Pavel, Napajedla

Pokud si někdo myslí, že nejde dvakrát vstoupit do téže řeky, tak s Martinem Pišťákem to prostě jde. Po roce zase dovolená Norsko, Lofoty a Vesteråly, Martin průvodce, úchvatná příroda, koupání za polárním kruhem, krásné pláže, velryby, treky, plavba lodí Hurtygruten, skvělé ubytování a pohoda, pohoda ... . Všem zájemcům o poznání krás Norska doporučujeme. Martine moc děkujeme.


1513510460-DSC-0728

Lenka a Karel Gregorovi

Prožili jsme krásnou dovolenou v Norské přírodě. Moc děkujeme Martinu Pišťákovi za to, jakým způsobem nabídku své cestovní kanceláře připravuje a vlastní pobyty v Norsku realizuje. Cestování v malé skupině s velmi osobním přístupem Martina a Julie, kteří nás provázeli, dopravovali, vymýšleli a na míru upravovali program, jsme u poznávacích zájezdů zažili poprvé a velmi se nám líbilo. Možná ne každému vyhovuje spojení poznávacího zájezdu s výšlapy do hor, my jsme byli z této kombinace nadšeni. Protože Norsko mělo být splněním mého dlouholetého snu, dohodli jsme se již při objednání zájezdu na individuálním prodloužení o dalších 5 dní s návštěvou Bergenu a dalších oblastí Norska. Martin pro nás zajistil ubytování, zpracoval itinerář, zarezervoval automobil. Všechno klaplo tak, jak mělo. Velmi příjemně mě Martin překvapil, když mi volal po našem návratu domů, zda bylo vše v pořádku. Model dovolené, jakou Via Marpi nabízí, nás velice oslovil a všem, kteří nejsou zpohodlnělí a mají zájem o dovolenou plnou krásných zážitků jej doporučujeme. A přestože manželka dlouhá léta vyznávala zásadu, že dovolená se tráví v nižších zeměpisných šířkách, než žijeme, od návratu mluví o cestě za polární září....


« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »


Jméno*: Příjmení:

Zpráva*:
Vaše foto ze zájezdu:

Partneři

Norwegian Embassy
Severské listy
Brynje
Předpověď počasí
Norge.cz

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.