DOVOLENÁ "NA MÍRU"

Pojeďte na dovolenou, která bude přesně podle vašich představ.
Dovolená "na míru" je pro páry, rodiny i skupiny přátel, kteří organizaci přenechají znalcům místních poměrů a profesionálům.
Program, ubytování, dopravu, zajištění zábavných aktivit a další detaily vám zajistíme my.  
K tomu vám přibalíme 24 hodinové poradenství na telefonu v průběhu vaší cesty.


VYBERTE, KDY POJEDETE DO NORSKA..?

 


Snadno a pohodlně

Podle vaší preference vypracujeme detailní itinerář vaší cesty s programem i konkrétním ubytováním. Zajistíme dopravu - ať už pojedete do Norska vlastním autem nebo letecky. Cestovat můžete samostatně bez průvodce nebo s vámi vypravíme profesionálního průvodce.

24 hodinový servis

Po celou dobu vaší dovolené (a samozřejmě i kdykoliv před ní) nám můžete zavolat. Poradíme vám ve vaší aktuální situaci např. když budete chtít upravit program kvůli počasí nebo se budete chtít podělit o to, na jaké krásné místo vás itinerář zavedl.

Pojištění pro případ storna

Pojistíme vás pro případ storna. Takové pojištění v případě individuální turistiky pojišťovny standardně neposkytují. Pojištění lze však sjednat pokud je cesta vedena jako zájezd. Pak vám pojišťovna v případě, že z důvodu zdravotních potíží vzniklých před zájezdem nemůžete odcestovat, uhradí již zaplacenou cenu zájezdu.

 

KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM PORADÍME S VÝBĚREM MOŽNOSTÍ!!!

Partneři

Norwegian Embassy
Severské listy
Brynje
Norge.cz
ACCKA

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.