NAŠE GARANCE – bezpečí cestování a plateb v době COVID

08.01.2021 ZpětAktivně se přizpůsobujeme novým podmínkám cestování a požadavkům cestovatelů

Záloha jen 0 Kč!

Jsme si vědomi nepředvídatelnosti aktuální situace, a proto první záloha je jen 0 Kč!
Druhá záloha ve výši 30% z ceny zájezdu je splatná ve chvíli, kdy se po společné dohodě s vámi rozhodneme k nákupu letenek (podle aktuální situace). Zpravidla dva až tři měsíce před datem konání zájezdu.
Doplatek zbývající ceny zájezdu je splatný 5 týdnů před odjezdem na zájezd.

Žádné stornopoplatky

Do doby, než se rozhodneme a schválíte nákup letenek jsou všechny zaplacené zálohy vratné bez jakýchkoli stornovacích poplatků. Pokud nákup letenek neschválíte, znamená to, že odstupujete od zájezdu a opět platí, že jsou všechny zaplacené zálohy vratné bez jakýchkoli stornovacích poplatků.
V období od nákupu letenek do počátku zájezdu jsou storno poplatky stanoveny jen ve výši již zakoupené letenky (prokazatelně vynaložený náklad). Žádné další stornovací poplatky (za ubytování, za administraci, atd.) si neúčtujeme až do doby 30 dní před odjezdem na zájezd. Tedy na váš účet v takovém případě vracíme všechny vaše platby, kromě nákladů na zakoupené letenky. 

Možnosti letenek

V případě vašeho zájmu můžeme nakoupit i nadstandardní letenky v režimu FLEX, které je možné v případě potřeby přerezervovat na náhradní termín nebo do jiné destinace. Letenku tedy můžete využít na jakoukoli vaši další cestu. Detailní podmínky pro letenky FLEX se mohou u jednotlivých leteckých společností lišit.

Bezpečí platby

Změna zájezdu, termínu nebo účastníka zájezdu je zdarma až do zaplacení druhé zálohy – do doby nákupu letenky. V období po nákupu letenek se stornovací poplatky řídí výše způsobem uvedeným v předchozích odstavcích.

COVID-19

Pro případ onemocnění virem Covid, které by vám znemožnilo účast na zájezdu, můžete být chráněni cestovním pojištěním a pojištěním storno poplatků u pojišťovny Allianz.  Pojistná ochrana se vztahuje na všechny klienty uvedené ve smlouvě o zájezdu - tedy onemocní-li váš partner/ka (a nebudete chtít jet na zájezd sám), pak pojistné plnění je vyplaceno i vám. V případě vašeho zájmu vám toto pojištění u Allianz pojišťovny sjednáme.

1578469399-bergen20-06

POPRVÉ DO NORSKA: BERGEN, PREIKESTOLEN, FJORDY A VODOPÁDY


Bezplatné storno až do 30 dní před odjezdem. Možnost připojištění COVID.
Garance vrácení peněz při zrušení zájezdu.

Letecky do Norska s malou skupinou klientů. Skalní útes Preikestolen - úchvatný výhled z ikony Norska. Nejlákavější místa Skandinávie - fjordy, jedinečné scenérie norské přírody, impozantní vodopády, panoramata ledovce Folgefonna. Nejzajímavější atrakce královského města Bergen - rybí trh, vyhlídka Fløyen, čtvrť Bryggen (UNESCO). Plavba lodí k ostrůvkům Oslofjordu.


Více informaci

1609148707-individual2021-14

NORSKO INDIVIDUÁLNĚ A BEZ PRŮVODCE - PRO DVOJICI NEBO PRO RODINU


Bezplatné storno až do 30 dní před odjezdem. Možnost připojištění COVID.
Garance vrácení peněz při zrušení zájezdu.

Covid mění cestování, zájezdům ve velkých skupinách odzvonilo. Trend velí ke změně – cestování v párech, rodinách nebo malé skupince přátel a bez průvodce.
Vše je zařízeno jako u klasického zájezdu - ubytování, doprava, detailní itinerář, pojištění podle požadavku, on-line průvodce na telefonu po celou dobu vaší cesty a zážitkové aktivity.
Národní parky, fjordy, vodopády, ledovce, skalní vyhlídky a úžasná norská příroda.


Více informaci

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond      Objev Finsko a Laponsko

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2021 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.