Nová turistická atrakce - Storelgen

05.12.2017 ZpětArtefakt vytvořený norskou umělkyní Linda Bakke se nachází u odpočivadla Bjøråa a svou velikostí překonává i dosud největšího světového losa Mac the Moose postaveného v roce 1984 v kanadském městečku Moose Jaw.

Obří los by měl okolo jedoucím řidičům připomenout možnost pohybu volně žijících živočichů po norských komunikacích a z toho plynoucí i nebezpečí srážky. Stejně tak je zastávka u skulptury příležitostí ke krátkému odpočinku a chvilkovému přerušení jízdy pohybem na čerstvém vzduchu.   

Umělecké dílo je vyrobeno z leštěné oceli, která bude zrcadlově odrážet scenérie přírodní krásy okolní krajiny. Více než desetimetrový los bude také zapsán do Guinessovy knihy rekordů.

Kratší a rychlejší alternativa cesty na sever, než většinou turistů používaná E6, tak získává další plusový bod, proč použít právě silnici č.3.

1511554724-poznavacizajezdnorsko027-large

NEJVĚTŠÍ ATRAKCE NORSKA: ÚŽASNÉ FJORDY, TROLÍ STEZKA, ATLANTSKÁ CESTA


Poznávací zájezd do Norska připravený pro nadšence a obdivovatele nejkrásnějších atrakcí, které nabízí oblast norských národních parků. Čekají vás skvosty norské přírody - bouřlivé a energizující vodopády, průzračně čistá horská jezera, typické norské fjordy i ten nejobdivovanější - Geiranger, pohodové výlety i kouzlo skandinávské metropole Oslo. Perlou zájezdu je romantické putování pobřežím Atlantického oceánu, bonusovkou úchvatné výhledy z Trolí stezky.


Více informaci

Chci zjistit více o Norsku     Kdo je Martin Pišťák     Přednášky o Norsku      Slevy      Pro firmy      Dárkový voucher

Certifikát zákonného pojištění a Obchodní podmínky   Garanční fond 

Máte dotaz? Můžete nás rovnou kontaktovat telefonicky  +420 602 296 287

Copyright © 2014-2018 ViaMarpi s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by Zora Solution

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.